Jump to content

Visa reikalinga informacija norint naudotis pasiūlymų skiltimi.


Admin_Bumeris

Recommended Posts

už ką aš buvau nubaustas šioje skiltyje, jei net nieko nerašiau?

 

Dažniausiai tai būna bereikšmis rašymas. Dažnai gaunu žinučių su tekstu "už ką atėmei rašymo teises, jei net nieko nerašiau toje skiltyje?". Už nieką jūs tikrai nebuvote nubaustas. Jei jūs neprisimenate ką komentavote prieš kelias valandas ar dienas - tai yra ne mūsų problema. Moderatoriai, nubaudę asmenį, dažniausiai ištrina jo pranešimą, kadangi jis yra skaitomas kaip spam (bereikšmis pranešimas). Tai yra daroma norint palaikyti tvarką šioje skiltyje. Štai keletas iš daugumos pavyzdžių, kaip turėtu ir neturėtu atrodyti jūsų balsavimas:

 

Geri komentavimo pavyzdžiai:

  • Sutinku su šia idėja, kadangi tai turėtu įtakos serverio ekonomikai, žmonių turimas pinigų skaičius kristų, su jais kartu ir serveryje esančių prekių kainos.
  • Ganėtinai galėčiau sutikti su tavo idėja, kadangi reporterių darbui šis pasiūlymas yra tikrai reikalingas. Direktoriui bei įgaliotiniams kur kas būtų lengviau rašyti dienos ataskaitas, kadangi šiuo metu užtrunkame nors valandą, kol tai būna įvykdyta.
  • Manau idėja yra ganėtinai reikalinga, bet galėčiau tau šiek tiek paprieštarauti. Įvykdžius šią idėją, kur kas smuktu žaidėjų skaičius, bet vis gi - ekonomika susitvarkytu.
  • Esu visiškai prieš šią idėją - kadangi tai tik trukdytu teisėsaugos darbui. Bei nepamirškime, jog į tai reikėtu investuoti tikrai nemažą sumą pinigų.
  • ir t.t.

 

Blogi komentavimo pavyzdžiai:

  • Aš už, tikrai praverstu.
  • Super idėja +rep.
  • Manau jog mums to reikia.
  • Jei apsaugai to reikia, tai galit padaryti. UŽ.
  • Nesamonė, prieš.
  • Prieš
  • ir t.t.

 

Prie viso to, nepamirškite laikytis kitų skilties bei forumo taisyklių!

 

Tema privalo turėti apklausą.

 

 

  • Prieš kuriant pasiūlymų temą, BŪTINA sukurti apklausos formą. Temos, kurios neturės apklausos formos - bus trinamos.
Spoiler

image.png?ex=651400b7&is=6512af37&hm=885

  • Trečias punktas nebūtinas, bet pirmi 2 - tikrai taip. Temos su nesąmoningom apklausom - bus trinamos, o autoriai baudžiami.
  • Temos, kurios turės daugiau nei 50proc. neigiamų apklausos taškų - bus rakinamos.
  • Temos, kurios turės daugiau nei 95proc TEIGIAMŲ balsų - gali gauti "Svarbu" ženkliuką (Topinės temos), tačiau apie tai turi pranešti pats temos autorius šios skilties moderatoriui @Admin_Bumeris Kad gauti "Svarbu", temoje turi būti balsuota daugiau nei 100 žmonių
  • Draudžiami komentarai "už", "sutinku",  ''prieš'' ir panašiai. Yra apklausos forma - ten ir išreiškiat savo balsą. Leidžiama komentuoti, tik norint pasiūlyti patobulinti idėją, arba jai paprieštarauti, nes ir prieštaravimui reikalinga argumentacija:  pvz "Sutinku, tačiau būtų geriau, jei...."  arba ''Esu prieš / nesutinku'' ir panašaus pobūdžio komentarai. Jei to nedarysit - būsit baudžiami kaip už freepostinimą.
  • Įgyvendintų įdėjų pavadinimo gale, turi būti prirašoma [ĮGYVENDINTA]
  • Temos, kurios neaktyvios ilgiau nei 7 dienos - rakinamos;
  • Turite laikytis forumo taisyklių, jas rasit čia.
  • Draudžiama norit prikelti savo temą rašyti, prikeliu, up, atnaujinti, ir visais kitais įmanomais būdais už tai būsit baudžiami už skilties taisyklių nesilaikymą. Norit prikelti temą spaudžiam " BUMP" apačioj nuotraukoje nurodyta kur spausti.
Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Paskutiniai lankytojai   0 narių

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...